STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO SCHZ

Stavební bytové družstvo SCHZ nabízí správu společných částí domu a zajišťování služeb zejména pro společenství vlastníků jednotek, ale i bytová družstva a jiné vlastníky budov na základě uzavřené mandátní smlouvy. Případným zájemcům družstvo zpracuje konkrétní nabídku včetně návrhu mandátní smlouvy.

Stavební bytové družstvo SCHZ, které vzniklo 21. dubna 1960, se zabývá správou bytových domů přes 50 let, v posledních letech i správou cizího majetku, tedy domů ve kterých vzniklo společenství vlastníků jednotek podle zákona. Ke správě používá moderní informační systém DOMUS firmy ANASOFT APR s.r.o. Družstvo spravuje přes 4.500 bytových jednotek, a to zejména v Litoměřicích a Lovosicích.

Při své činnosti družstvo přistupuje k zákazníkovi vždy individuálně. Lze tedy volit služby za minimální cenu při zajištění nezbytných služeb nutných pro chod společenství vlastníků jednotek, nebo lze volit standardní správu společných částí domu. Tato služba zahrnuje mimo jiné zajištění provozu domu, revizí vybraných zařízení, běžných oprav, požárního zabezpečení, vedení účetnictví včetně zpracování účetní závěrky, výpočet předpisu nákladů souvisejících se správou domu i roční vyúčtování záloh na služby. V rámci zajišťování správy společných částí domu lze sjednat i zajišťování nadstandardních služeb, které družstvo vykonává za vzájemně dohodnutou cenu.

Stavební bytové družstvo SCHZ sleduje po celou dobu své existence vývoj legislativy v oblasti bydlení, vývoj všech ekonomických obecně právních předpisů a technických norem a aplikuje je důsledně ve své práci.

Pro všechny domy ve správě družstva nabízíme možnost výhodného pojištění nemovitosti rámcovou pojistnou smlouvou, kterou uzavřela Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, se Svazem českých a moravských bytových družstev, které je družstvo účastníkem. Odpovědnost, sdružený živel, povodeň, vandalismus a hasicí zařízení jsou pojištěny za bezkonkurenčně nejlepších finančních podmínek. Pojistit lze samozřejmě i další rizika. Podrobnosti k pojištění rámcovou pojistnou smlouvou uvádíme v samostatné části "pojištění".

Rádi Vás v případě Vašeho zájmu o další, podrobné informace o námi prováděné správě přivítáme přímo v sídle našeho družstva v Teplické ul. 1209/2, u Horního nádraží v Litoměřicích. Informace si můžete také vyžádat na telefonních číslech: 416 574 837, 416 574 836, mobil 775 189 600, nebo elektronickou poštou na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..Stavební bytové družstvo SCHZ nabízí správu společných částí domu a zajišťování služeb zejména pro společenství vlastníků jednotek, ale i bytová družstva a jiné vlastníky budov na základě uzavřené mandátní smlouvy.

NAŠE ÚDAJE

Teplická 1209/2, Předměstí, 412 01 Litoměřice

tel. 416 574 830-1

sbdschz@sbdschz.cz

INFORMACE

  • STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO SCHZ
  • IČ : 00042803
  • DIČ : CZ00042803